Medytacje na wynos

Maluczko: tutaj wspieramy ludzi, którzy chcą budować żywą relację z Jezusem, czytając i rozważając Pismo Święte.

Dlatego przygotowaliśmy cztery małe e-booki z medytacjami (są naprawdę małe, mają po 10 stron). Każdy z nich pozwala się zatrzymać nad jednym fragmentem Pisma Świętego na dłużej. bo zawiera kilka różnych medytacji właśnie do jednego, wybranego fragmentu Biblii. Każdy z nich możesz pobrać i czytać na komputerze, w telefonie albo wydrukować. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link:

MEDYTACJE DO ZWIASTOWANIA – KLIK!

MEDYTACJE DO OFIAROWANIA – KLIK!

MEDYTACJE DO PRZYPOWIEŚCI O SIEWCY – KLIK!

MEDYTACJE DO PSALMU 23 – KLIK!

Dlaczego to robimy?
Bo wiemy, jak łatwo jest postanowić sobie, że będzie się czytało Pismo Święte, i jak trudno jest w tym wytrwać. Wiemy, ile przeszkód stawia na drodze przeciwnik. Mówi Ci, że nie masz czasu, że trudno tak czytać bez komentarza, że przecież nie masz pomysłu na to, gdzie i jak zacząć, że rozważanie wymaga skupienia i odpowiednich warunków…

Co gorsza, ma rację. Te problemy z czytaniem Ewangelii są prawdziwe.

Dlatego tworzymy różne proste narzędzia, które pomagają je rozwiązać: komentarze na blogu, Notesy duchowe i te małe medytacje „na wynos”.

Czemu to dla nas takie ważne?

Bo wiemy, że Ewangelia jest jak miłość: może naprawdę zmienić życie na piękniejsze, mądrzejsze, pełniejsze. Może to zrobić, kiedy stanie się duchowym posiłkiem. Wystarczy jeść ją jak śniadanie, codziennie.

Reklama